محصولات

antiscalant RPI-4000A

RPI 4000 A
 برای جلوگیری از تشکیل رسوب در سیستم های RO، (پلی آمید -celluloseacetate و غشاهای پلی و با سطح anionically )طراحی شده است. دارای خواص قوی برای رشد بلورمیباشد .این محصول میشود به طور خاص مانع از تشکیل  کلسیم، باریم سازند ونمک استرانسیوم .RPI 4000 A این محصول برای سولفات باریم  استرانسیم و سولفات توصیه می شود.

کاربرد و مقدار مصرف
RPI-4000A برای استفاده با استات سلولز و غشاهای پلی آمید تایید شده است.هیچ تعامل با مواد غشاء وجود ندارد.دوز مورد نیاز متناسب با جریان آب خوراکی کنترل میشود.راه حل های رقیق شدن  ظرف 48 ساعت از زمان آماده سازی تایین می گردد. سطح دوز مورد نیاز حدودا از 1 تا 10 پی پی ام از زمان تحویل تخمین زده شده است.
RPI-4000A مقدار به آسانی قابل استعمال بوده و مقدار اسیدی آن بسیار پایین می باشد.

خواص فیزیکی
ظاهر: مایع روشن کهربائی،
چگالی: 1.16-1.18 g / cm3
  4.7-5.2: PH
نقطه انجماد: -10 درجه سانتی گراد   
نقطه جوش / محدوده جوش: 100   درجه سانتی گراد  
حلالیت در آب: نامحدود

ذخیره سازی و انتقال مواد
RPI-4000A  
( GGVE / GGVS ، ICOA / IATA ) به عنوان یک ماده خطرناک در نظر گرفته نمی شود. فقط مقررات استاندارد و اقدامات احتیاطی در هنگام برخورد با محصولات شیمیایی باید رعایت شود.این محصول به راحتی در ظروف مناسب  برای حمل و نقل هوایی یا دریائی طراحی شده است و درجه حرارت ذخیره سازی بایستی بین 0
و35درجه سانتی گراد باشد.

بسته بندی

 ظرف پلی اتیلن 23.5 (PE) کیلوگرم خالص

درام استاندارد  240 (PE) کیلوگرم خالص

کانتینر  1.100 (PE) کیلوگرم NE

 

antiscalant RPI-3000A

RPI-3000A
یک مهار کننده  با آستانه عالی و اثرات معلق، فراهم می کند که باعث رسوب کنترل در طیف گسترده ای از شرایط میشود.این محصول برای مراقبت از غشا در آب لب شور و آب دریا نیز طراحی شده است.

مشخصات کلی
 برای جلوگیری از تشکیل رسوب در سیستم هایRO، (پلی آمید -celluloseacetate و غشاهای پلی و با سطح anionically )طراحی شده است.این محصول  دارای کاتیون بالا  با خواص بیشمار می باشد.این محصول یک مهار کننده رشد بلور بسیار عالی برای سولفات کلسیم، کربنات کلسیم و فلورید کلسیم است. علاوه بر مهار خصوصیات اکسیداسیون نمک مانند  منگنزمزیت دیگرآن ثبات برتر تعلیق اکسید آهن در آب  میباشد.

کاربرد و مقدار مصرف
RPI-3000A برای استفاده با استات سلولز و غشاهای پلی آمید تایید شده است.مقدار مصرف آن متناسب با جریان آب خوراک و یا متناسب با میزان  رقیق شده آن با آب مورد استفاده میباشد. راه حل های رقیق شدن  ظرف 48 ساعت از زمان آماده سازی تایین می گردد. سطح دوز   مورد نیاز حدودا از 1 تا 10 پی پی ام از زمان تحویل تخمین زده شده است.
RPI-3000A مقداربه آسانی قابل استعمال بوده و مقدار اسیدی آن بسیار پایین می باشد.

خواص فیزیکی
ظاهر: مایع زرد روشن و تاریک،
چگالی: 1.14-1.16 g / cm3
  4.8-5.3: PH
نقطه انجماد: -10 درجه سانتی گراد   
نقطه جوش / محدوده جوش: 100 تا 150 درجه سانتی گراد  
حلالیت در آب: نامحدود

ذخیره سازی و انتقال مواد
RPI-3000A به عنوان یک ماده شیمیایی خطرناک محسوب نمیشود تنها بابستی یکسری مقررات استاندارد و اقدامات احتیاطی در هنگام برخورد با محصولات شیمیایی را رعایت نمود. این محصول به راحتی در ظروف مناسب  برای حمل و نقل هوایی یا دریائی طراحی شده است و درجه حرارت ذخیره سازی بایستی بین + 5 و 30 درجه سانتی گراد باشد.

بسته بندی
ظرف پلی اتیلن 23.5 (PE) کیلوگرم خالص
درام استاندارد 240 (PE) کیلوگرم خالص
کانتینر  1.100 (PE) کیلوگرم NE 

.

 

 

 

antiscalant accepta 2066

این محصول به منظور جلوگیری از ایجاد بلور سولفات یکم و رسوب بلورها بر روی غشا ، از طریق ایجاد ترکیبات کلوئیدی قابل دفع طراحی گردیده است . این محصول از طریق ایجاد کمپلکس های پایدار با یونca 44 قادر است است از گرفتگی های ناشی از ترکیباتی همچون  caco3  نیز جلوگیری نمایند.

pH محصول برابر 8-9  و میزان مصرف آن تنها پس از انجام آزمایش قابل تعیین می باشد . 

antiscalant accepta 2011

این محصول به منظور تزریق در آبهای خوراک به شدت سیلیسی طراحی گردیده است .استفاده از این ترکیب به طور دوره ای و پس از کاهش دبی آب محصول و مشاهده یونهای ایجاد کننده سختی در آب محصول تولید می گردد. استفاده این ترکیب به طور ممتد موجب مسمومیت غشاء می گردد. توصیه می شود قبل از استفاده جهت تعیین میزان مصرف و نحوه استفاده با نماینده شرکت تماس حاصل فرمایید. .این محصول به هیچ وجه جایگزین مناسبی برای Accepta 2051  نمی باشد .

antiscalant Accepta -2067

این محصول از طریق کاهش جذب سطحی توسط سورفاکت نت اقدام به انحلال پوشش خارجی میکروارگانیسم ها نموده و از این طریق مانع ازایجاد فلاک های بیولوژیکی بر روی سطح غشاء میگردد.  به منظور افزایش هر چه بیشتر بازده بهتر است این محصول به صورت دوره ای متناسب با میزان اسید   **  مورد استفاده قرار گیرد. میزان مصرف عمومی این ماده متناسب با غظلت اسید **  بین % 3-1می باشد. 


s5 logo

 

تماس با ما

 آدرس : تهران - ميدان رسالت بعد از مجتمع تجاری دنيای نور - نبش خيابان اردكانی - پلاك ٩٩٥ - طبقه سوم - واحد ٩

تلفن : ٠٢١٢٦٣٢٤١٢٠

موبایل : ٠٩٢١١٤٧٧٤٥٢

فکس : ٢٦٣٢٤١٢٠

 info@shimiab.com 

Petroshimiab@gmail.com 

 

 

 

درباره ما

 آب حیاتی‌ترین سرمایۀ زندگی و اصلی‌ترین عامل توسعه و نیاز بشری محسوب می‌گردد. امروزه با تحولات اجتماعی و اگاهی‌های عمومی، مقولۀ کیفیت آب ادامه مطلب

                                                                    

twitter

Twitter
 twitter
Facebook
 +google